О компании

RYTERNA Україна

Компанія RYTERNA – найбільший виробник підйомно-секційних воріт у Європі. Історія компанії бере свій початок у 1993 році. Тоді у місті Каунас Литовської Республіки кілька однодумців об'єдналися у команду для здійснення спільної мети – впровадити на ринок новий продукт – секційні ворота. Спочатку це були американські ворота, потім фірма розпочала виробництво сендвіч-панелей та комплектуючих для секційних воріт на власному новому устаткуванні.

З роками компанія стала розширюватись як у Литві, так і за її межами. 2000-й рік став особливим – про ворота RYTERNA дізналися в Україні, де відкрилося представництво «Рітерна – Україна». Сьогодні компанія RYTERNA успішно пропонує свою продукцію у більш ніж 30 країнах світу, з яких можна виділити Литву, Латвію, Естонію, Польщу, Швецію, Норвегію, Фінляндію, Данію, Німеччину, Великобританію, Італію, Австрію, Швейцарію, Голландію, Бельгію, Чехію, Румунію. Також ворота Рітерна люблять у східній Європі та інших екзотичних державах: Україна, Молдова, Туреччина, Казахстан, Грузія, Азербайджан, ОАЕ та Китай.

У 2013 році у вільній економічній зоні міста Каунас був запущений новий завод компанії, завдяки якому всі регіональні представництва у Європі можуть набагато швидше отримувати фірмову продукцію. RYTERNA Україна – це група професіоналів, об'єднана спільною ідеєю, яка має за своїми плечима величезний досвід виробництва воріт. Наша мета – допомогти людям зробити їх життя красивішим і зручнішим. Ми виробляємо сучасний продукт високої якості, яким можна пишатися.

123

* Новий виробничий комплекс заводу RYTERNA у вільній економічній зоні недалеко від м. Каунаса (Литва).