Сервіс

Сервісне обслуговування та ремонт воріт

Телефони сервісної служби:
(044) 502-47-21
(050) 469-56-11
(067) 469-56-11

Людмила Зыкова. Руководитель сервисного отдела.

Людмила Зыкова
Керівник сервісного відділу

Павел Музыченко. Инженер сервисного отдела.

Павел Музыченко
Інженер сервісного відділу

Ремонт воріт Ryterna

Підйомно-секційні гаражні ворота компанії Ryterna, як і будь-які інші складні конструкції, вимагають дбайливого поводження, догляду та періодичного сервісу. Помилки при обслуговуванні та неякісне ТО викликають проблеми у роботі конструкції. Безвідмовна робота та великий термін служби воріт забезпечуються лише правильним керуванням та технічним сервісом. Не рідше ніж раз на пів року необхідно перевіряти стан елементів конструкції - тросів, пружин, кронштейнів, панелей та інших, на предмет їх пошкодження або зносу, а також проводити регулювання балансу воріт.

Сервісний відділ компанії Ryterna Україна пропонує послуги проведення технічного обслуговування секційних, в'їзних воріт та шлагбаумів висококваліфікованими спеціалістами. Своєчасна профілактика допоможе забезпечити тривалу службу виробів та убезпечити вас від зайвих витрат на коштовний ремонт. Найкращий спосіб збереження воріт у відмінному стані протягом усього періоду їхнього життя – це укласти договір сервісного обслуговування на тривалий період.

Ремонт воріт іншого виробника

Компанія Ryterna Україна також надає сервісне обслуговування у разі злому автоматичних гаражних воріт інших виробників. Як правило, більшість деталей систем є взаємозамінними та гарантують оптимальну роботу конструкції незалежно від марки виробника воріт та деталей.

Ми підберемо необхідні складники для ваших воріт, а також якісно встановимо необхідні деталі. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами у верхній частині сторінки.