Партнерам

Одним з основних пріоритетів компанії Ryterna Україна є побудова довготривалої та взаємовигідної співпраці з нашими партнерами на всій території країни. Завдяки багаторічному успішному досвіду роботи ми пропонуємо нашим чинним та майбутнім дилерам не лише високоякісний продукт європейської якості, а й рекламну та інформаційну підтримку.

Як стати партнером компанії Ryterna Україна?

Для того, щоб стати партнером компанії Ryterna Україна, вам необхідно укласти договір. Детальніше про перелік необхідних документів та порядок його оформлення можна дізнатися за телефоном (044) 502-47-21 або відвідавши наш офіс у місті Київ – вул. Паїсія Кайсарова, 7, попередньо домовившись про зустріч. Крім цього, якщо територіально знаходитесь не в Києві, вам доступна безплатна телефонна лінія 0 (800) 30-55-40 або будь-який з регіональних номерів нашої компанії, або, як мінімум, наша пошта - ryterna@ryterna.ua.

Що отримує наш партнер?

 • персонального менеджера, який швидко надає вам необхідну інформацію;
 • демонстраційне обладнання для оформлення офісу (стенди, стійки, зразки продукції)*;
 • сувенірну продукцію, а також фірмовий одяг;
 • фірмові каталоги та технічну документацію з докладним описом та характеристиками продукту.

* Для надання демонстраційного обладнання, зв'яжіться з вашим персональним менеджером для додаткової інформації.

Додаткові матеріали для партнерів

Буклеты и плакаты компании Ryterna
Буклети та плакати
Видеоматериалы компании Ryterna
Відеоматеріали
Демонстрационные стенды компании Ryterna
Демонстраційні стенди
Логотипы и бренд-бук компании Ryterna
Логотипи та бренд-бук
Сувенирная продукция компании Ryterna
Сувенірна продукція
Техническая документация компании Ryterna
Технічна документація

Переваги роботи з компанією Ryterna Україна

 • Високоякісна продукція. Гаражні та промислові ворота виробництва компанії Ryterna відповідають європейським стандартам якості EN ISO 9001:2000 та орієнтуються на європейський ринок, тому полотно та складники виготовлені з найліпших матеріалів та гарантують довговічність і міцність конструкції під час експлуатації.
 • Оперативність. Наша команда в найкоротший термін готова відповісти на будь-які питання щодо майбутньої співпраці. Менеджери виконують всі прорахунки точно і швидко, без затримок підтримують у будь-який час.
 • Індивідуальний підхід. Персональний менеджер знає всі тонкощі ваших проектів та замовлень, а також надає незамінну підтримку з технічного боку, також щодо точних підрахунків.
 • Стабільний прибуток. Наші партнери не пошкодують про цінний час та зусилля, витрачені під час реалізації, встановлення та додаткових аспектів співпраці та просування продукту компанії Ryterna-Україна. Плідне партнерство принесе вам прибуток у найкоротші терміни та мотивуватиме на подальшу співпрацю з нашою компанією.
 • Поліпшення реалізації продукції. Ми надаємо партнерам виняткову можливість удосконалити реалізацію нашого продукту за допомогою розповсюдження фірмових каталогів, дизайнерського оформлення салонів та офісів, брендування автомобілів, а також створення логотипів та поширення сувенірної продукції.
 • Оперативне виготовлення воріт та обслуговування. Виробництво компанії Ryterna знаходиться безпосередньо на території головного офісу. Всі складники та необхідні матеріали є в наявності, тому остаточний час виготовлення та постачання замовника зводиться до мінімуму. Ми також надаємо оперативне обслуговування та заміну зношених деталей у найкоротші терміни.
 • Виконання нестандартних проектів. Ми надаємо можливість вирішення нестандартних завдань та проектування продукції, яка потребує додаткових зусиль або особливих матеріалів. У цьому випадку компанія Рітерна-Україна надає спеціаліста з інженерного відділу для коректних вимірів та виконання задачі, а також дизайнера для точної візуалізації майбутнього проекту.